مرکز تخصصی آموزش GIS-RS-GPS ، نقشه برداری و پهپاد در اصفهان

آموزش پهباد در اصفهان - آموزش استفاده و کار با پهباد با کاربرد در...

موسسه آموزشی سامانه گستر کاوشگران اقدام به برگزاری دوره آموزش استفاده و کار با پهباد با کاربرد در علوم زمین و معدن، منابع طبیعی، محیط زیست و کشاورزی نموده است.

استفاده از پهباد هاي غیر نظامی ، تحول بزرگی را در تولید و مدیریت اطلاعات مکانی در رشته هاي مختلف به خصوص نقشه برداري، علوم زمین، منابع طبیعی و محیط زیست و کشاورزي ایجاد نموده است. با چند ساعت پرواز پهباد در منطقه مورد مطالعه و پردازش عکس هاي اخذ شده در نرم افزارهاي مربوطه و انتقال آن به محیط GIS، اطلاعات بسیار مفیدي از منطقه شامل عکس هاي با قدرت تفکیک در حد 2 سانتیمتر( ارتفاع پرواز حدود 50 متري) ، تهیه نقشه هاي مسطحاتی و ارتفاعی، تولید DEM با دقت بالا، تهیه نقشه هاي زمین شناسی، تهیه نقشه هاي کشاورزي و منابع طبیعی با دقت بالا، مباحث زیست محیطی و... را رائه می دهد. ضمن این که می تواند در زمینه مهارت آموزي و اشتغال نقش موثري را ایفا نماید.

 در این دوره به صورت کامل در قالب یک دوره مهارتی شغلی، مباحث آموزشی کاربرد پهباد با در نقشه برداري، علوم زمین، کشاورزي و منابع طبیعی و محیط زیست به صورت کاملا عملی شامل اصول ومقدمات ، مقدمات پرواز، پرواز کوادکوپتر، روش هاي تصویر برداري و عکس برداري، پردازش عکس هاي اخذ شده در نرم افزارهاي مربوطه(مثلا Agisoft )، تولید نقشه مسطحاتی و DEM وانتقال به محیط ArcGIS ارائه می گردد. 

برای اطلاع از جزییات دوره و ثبت نام اینجا کلیک کنید.